שלום אורח וברוך הבא לאתר
 
לדף הבית לדף הבית
 
  טיולים ראשי
 
  אודות טיולים
 
  טיולים מתוכננים
 
  כל הטיולים
 
  הוספת טיול
 
  הדפסת תמונות מטיולים
 
טיולים

 אודות טיולים

נחל שניר קיץ 2003
  להגדלת תמונה


מידע/המלצות על טיולים בדגש על התאמתם לטיולי משפחות כגון מקום מפגש, לאן להמשיך אחרי הטיול, פעילויות, אטרקציות או מקומות לינה באזור, סיפורים, חידות או הפעלות המתאימות לטיול וכו'. מרבית הטיולים מקורם בגולשי האתר שבחרו לחלוק מניסיונם ולשתף בחוויותיהם. כל משפחה רשומה או מדריך יכולים להעלות טיולים לאתר, לכתוב המלצות ולדרג את הטיולים.


עדיף לטייל עם מדריך!
אנו מאמינים שעדיף לערוך טיולי משפחות עם מדריך שמוסיף תוכן משמעותי לטיולים, מוריד מההורים את הצורך בהכנות מדוקדקות לפני הטיול ומאפשר להם להתרכז במשימה המורכבת בפני עצמה של מה להביא לטיול  ואיך לארגן את המשפחה בזמן ובמצב רוח מרומם. כמו כן במהלך הטיול המדריך מפעיל את הילדים, מדריך אותם ומאפשר למבוגרים להיות יותר חפשיים ומשוחררים!

לכן לא תמצאו כאן תאורים מן הסוג של: התקדמו 500 מטר צפונה על השביל הירוק עד שתפגשו סימון שבילים שחור וכו . . .  את זה אנחנו משאירים למדריך. אנחנו נשתדל להדגיש את המרכיבים של הטיול, לפניו ואחריו כדי שזה יהפוך ליום פעילות מהנה. מרכיבים קטנים אלו שיכולים לעשות את ההבדל הם למשל: נקודת מפגש מוצלחת לפני הטיול, המלצה לארגן את הארוחות בטיול (מה להביא מהבית, ומה והיכן לקנות), תכנון זמן מומלץ ליום פעילות, נתונים על מקומות לינה בסביבה בדגש על התאמתם למשפחות ועוד. כמו כן תמצאו כאן תכניות מפורטות לטיולים בני כמה ימים הכוללים מקומות לינה, ארוחות, מסלולים, זמנים אטרקציות וכו'. מי שבכל זאת מעדיף לטייל ללא מדריך יוכל בנקל למצוא תיאורים מפורטים של המסלולים אותם אנחנו מזכירים באתרי האינטרנט השונים.

לאחר הרשמה קצרה (חינם) תוכלו לבצע את הפעולות הבאות:

  • צפייה בטיולים
    תאור הטיולים באתר מורכב מטיולים שהעלה צוות האתר, מדריכים, וגולשים שרצו לשתף מנסיונם. בכל טיול שמדריך העלה, יש קישור לעמוד המדריף באתר, דרכו תוכלו ליצור קשר עם המדריך, לשאול שאלות, או לשכור אותו להדריך אתכם במסלול דומה. בטיולים שהעלו גולשי האתר יש קישור לקבוצת המטיילים שלהם ופרטים ליצירת קשר לצורך שאלות, רעיונות וטיפים. כמו כן ניתן בדרך זו למצוא קבוצת מטיילים שטיוליהם קולעים לטעמכם ולבקש להצטרף לקבוצה.

  • הוספת טיולים
    מדריכים וגולשים רשומים באתר יכולם להעלות טיולים ולשתף בהם את שאר הגולשים. למדריכים זהו כלי מצויין ליצור חשיפה בקרב קהל הגולשים. לקבוצות ומשפחות זה מאפשר לחלוק לתעד ולשתף חוויות סביב נושאי הטיולים וליצור קשרים עם משפחות בעלי תחומי עניין דומים.

  • טיולים מתוכננים
    באינדקס זה יופיעו כל הטיולים המתוכננים שהקבוצות השונות מתעתדות לבצע. ניתן לצפות בטיולים, ואף לבקש להצטרף אליהם באמצעות הקלקה פשוטה בדף הטיול. כל ניהול ההרשמה והאישורים מבוצע באופן אוטומטי על ידי מערכת האתר. מדריכים או קבוצות יכולים לעלות טיולים מתוכננים לאתר ולנהל דרכו את ההרשמות אליהםטיולי - טיולי טבע
למסלולי טיול נוספים, אנו ממליצים לבקר באתר טיולי -
www.tiuli.com אתר המכיל למעלה מ-100 מסלולי טיול עם הסברים מפורטים ומפות, מידע ואגדות על מאות מבעלי החיים והצמחים בארץ ישראל. פורום טיולים פעיל, דיווחי פריחה עדכניים, עלון מסלולים חדשים, דירוגי מסלולי טיול, תגובות גולשים ועוד

טיולי משפחות בחו"ל
לכל מי שמעוניין לטייל עם המשפחה גם בחו"ל אני ממליץ לבקר באתר של יונית.זהו אתר מידע בעברית מקיף בתכניו ואתריו הסוקר אפשרויות טיול ומסלולים רבים במערב אירופה,כמו כן ניתן ייעוץ בבניית מסלולי טיולים למשפחות וזוגות ,לווי בתכנון הטיול ואפילו חסכון כלכלי.

טיולים - פורטל מידע לטיולים בארץ ובחול
טיולים הוא אתר מידע למטייל העצמאי בישראל ובעולם. באתר אלפי מצגות מטיולים, מאות קישורים, עשרות טיפים ומאמרים בנושא תיירות פנים וחוץ שיעזרו בתכנון יעיל וחסכוני. בהחלט מומלץ כפורטל בנושא טיולים 

שביל
פורטל שביל מכיל עשרות מסלולי טיול בארץ מחולקים לפי אזורים

 

 

  אודותינו | צור קשר | פרסום באתר | מפת אתר | רישום לאתר | תנאי שימוש  
 
כל הזכויות שמורות ל eTrip Created by Cinabu